środa, 24 listopada 2010

Odcinek 1

Odcinek 1 w którym pokrętnie i niejasno oplatam co i jak... o polityce, o przejęzyczeniach, o pewnym cieście, o umilaniu życia przez złośliwych sąsiadów (kolega się wciąż przejęzycza) i wreszcie nieco o kaczkach. Uwaga wchodzę w Wasze głowy poprzez uszy. Na szczęście przed wejściem wytarłem buty. Materiału było dużo więcej, ale po pocięciu jest zgrabny odcinek. Oswajam się z mikrofonem na solo, na żywo z kimś jest dużo lepiej jak sadzę. Komentujcie!!! Muzyka podsafe na koniec (od Jamendo) Heifervescent "Deep Sea Diver"

8 komentarzy:

420 pisze...

Gratuluję postawy obywatelskiej!!!
Nie wiem czy mi cisto wyszło, bo znaleziono mnie na podłodze w kuchni w samych skarpetkach.
Jutro będę robił ciasto z piwem :D

goral pisze...

Ciekawa kombinacja z materialem audio.
odnosnie wyborow- kiedys dawno za komuny ojciec kolegi poszedl do szkoly podstawowej , gdzie znajdowala sie komisja wyborcza i zapytal czy moze oddac glos, powiedziano mu ze tak, po czym potencjalny wyborca zaszczekal i wyszedl....

Papa pisze...

Sąsiad jaki jest każdy widzi ;-)
Najlepszym rozwiązaniem byłoby się faktycznie zaczaić i dorwać takiego kolesia na gorącym uczynku, ciekawe jaka by wtedy była jego reakcja.

Ciasto bardzo dobre, kiedyś widziałem ten przepis w wersji wideo ;)

Słychać, że synek już duży chłopak kumaty ;)
Myślałem, że masz małego brzdąca co jeszcze nie gaworzy. A teraz to możesz z malym podcasty nagrywać :) Swego czasu Maciej zapowiadał, że jak jego mała zacznie gadać to będzie z nią nagrywał ale póki co na obietnicach się skończyło.

Andrzej vel Kogut pisze...

Ciasto dobre... masz może przepis na ciasto ze śliwowicą? Czekam na następny odcinek.

Arek RR pisze...

Ja kiedyś po nocach gotowałem pieczarkową, zakrapiając solidnie. Zona znalazła mnie leżącego na golasa na stole w chmurze spalenizny. Czemu na golasa? Zabijcie mnie nie wiem :))))

Papa pisze...

Arku czy to aby na pewno były pieczarki ;)

PEPE pisze...

Arku co robisz? Zupę gotuje... Trzeci dzień!!??

[slawko] pisze...

Super odcinek. Bardzo zroznicowany. To mi sie najbardziej podoba tutaj :)
Pozdrawiam!

Prześlij komentarz

Z góry dzięki za komentarz.